Kłamstwo kochanki Maćka i zamieszanie w domu Anny w najbliższych odcinkach „Oko za oko”

Wydawca | 5 listopada 2018 | Komentarze: 0

W kolejnych odcinkach „Oko za oko”  – już w najbliższą środę i czwartek o godz. 21 w Czwórce – Maciej odkryje intrygę swojej kochanki a Anna sprowadzi  sobie na głowę kłopoty w osobie Konstantego, który będzie sprawcą sporego zamieszania w jej domu.

W środę w 11 odcinku  „Oko za oko” Anna (Dominika Łakomska) zgadza się przygarnąć Konstantego (Maciej Kosmala)  po tym, jak  nagle stracił dach nad głową. Dwójka dzieci to pestka w porównaniu z zamętem, jaki może spowodować dorosły mężczyzna, w którym kryje się wieczny chłopiec, więc Zuza (Alicja Wieniawa-Narkiewicz) i Franek (Bartosz Pytka) z zaciekawieniem obserwują rozwój sytuacji.  Maciek (Łukasz Konopka) nie potrafi stawić czoła sytuacji, w której postawiła go Natalia  (Weronika Jaskółka).  Ciąża kochanki przekreśliła jego nadzieje na ponowne zbliżenie się do rodziny . Z kolei Anna umawia się na kolejną randkę z trenerem Franka, Mateuszem (Piotr Bajtlik).

Na ulicy Anna pada ofiarą złodzieja  i poznaje Adę – dziewczynę, która pomaga jej tuż po kradzieży. Tymczasem prokuratura zajmuje się sprawą molestowania w pracy. Oskarżonym jest profesor Zawadka, któremu jedna z jego byłych studentek zarzuca, że proponował jej udział w projekcie badawczym w zamian za seks. Profesor – wspierany przez żonę – wszystkiemu jednak zaprzecza i zwraca się o pomoc do kancelarii Zakrzewskiego-Witta (Arkadiusz Brykalski).

W kolejnym odcinku, w czwartek o g. 21, Kostek wciąż mieszka u Anny, ale robi wszystko, by przeprowadzić się do Izy (Kaja Walden). Maciej wyznaje byłej żonie i dzieciom, że rozstał się z Natalią – po tym jak okłamała go, mówiąc, że jest w ciąży. Prokurator Wysocki nadal prowadzi też śledztwo w sprawie profesora Zawadki – ale tym razem szuka osób, które postanowiły wrobić naukowca w molestowanie. Szlaban (Sebastian Konrad) zatrzymuje na polecenie szefa Igora, chłopaka, który nękał niedawno Zuzę. Tymczasem Zakrzewski-Witt pozwala Annie wybrać nową asystentkę, a prawniczka postanawia zatrudnić Adę – nieświadoma, że szef chce, by dziewczyna ją szpiegowała.

Portal superinformator.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników. Komentarze niezgodne z polskim prawem będą usuwane. Na naszym portalu każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania. Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji.

Napisz komentarz