kulisy zniknięcia tancerki go go i zlecenie na prokuratora Wysockiego – już w środę i czwartek o g. 21 w kolejnych odcinkach „Oko za oko”

Wydawca | 9 listopada 2018 | Komentarze: 0

W najbliższych odcinkach „Oko za oko” – w środę i czwartek, 14 i 15 listopada, o godz. 21 w Czwórce – Anna (Dominika Łakomska) odkryje kolejne brudne interesy swojego szefa, a Maciek (Łukasz Konopka) będzie coraz częściej zazdrosny o byłą żonę.  Z kolei Konstanty (Maciej Kosmala) poprosi o pomoc Izę (Kaja Walden), gdy drobna przysługa, jaką zechce wyświadczyć znajomej tancerce z nocnego klubu, doprowadzi do poważnego śledztwa, w którym prokuratura i obrona wspólnie odkryją drugie dno pewnej sprawy. Franek (Bartosz Pytka) będzie świadkiem spięcia ojca z trenerem (Przemysław Cypryański), a Zuza (Alicja Wieniawa-Narkiewicz) zacznie myśleć o modelingu…

W odcinku 13, który zobaczymy w środę, do  kancelarii przychodzi Jan Maria (Arkadiusz Brykalski) z Bulterierem (Jacek Burzyński). Zakrzewski-Witt wzywa do gabinetu Adę (Natalia Zambrzycka), która zdradza mu, czego się dowiedziała o Annie i jej mężu i dostaje polecenie zdobycia kolejnych informacji.
Konstanty ma w pracy gościa – znajomą tancerkę z nocnego klubu. Dziewczyna przychodzi z koleżanką – Kamilą, która prosi prawnika, by przechował dla niej kopertę z gotówką i pendrive. Anna każe jednak Litwickiemu zwrócić depozyt, obawiając się, że kancelaria znów będzie miała kłopoty. Kilka godzin później Kamila nagle znika i prokuratura zaczyna śledztwo w sprawie jej zaginięcia. Tymczasem Wysocka odkrywa, że jej nowy szef zajmuje się reprywatyzacją jednej z kamienic  i od razu postanawia przyjrzeć się sprawie bliżej.
Na meczu Franka, ku jego wielkiemu niezadowoleniu, dochodzi do spięcia między jego ojcem a Trenerem. Wygląda na to, że Maciek jest zazdrosny o Annę. Tymczasem Zuza chciałaby spróbować swoich sił w modelingu, co ukrywa przed ojcem, wiedząc, że nie byłby zachwycony tym pomysłem. Konstanty pomieszkuje u Izy. Któregoś dnia spotyka Rafała, kolegę ze studiów, z którym wspomina czasy wspólnych imprez.

W kolejnym odcinku, który wyemitowany zostanie w czwartek, prawnicy oglądają nagranie z pendrive’a Kamili, na którym widać, że dziewczyna została w klubie zgwałcona. Sprawca to znany biznesmen, Artur Popiel. Anna umawia się z nim na spotkanie… Kostek odkrywa, że w sprawę  może być zamieszany także jego kolega ze studiów, Rafał Michałowski, na którego wpadł niedawno przed klubem Piramida. Tymczasem Franek ma na treningu wypadek. Wysocka jedzie od razu do syna, wspierana przez Adę. Jej nowa „przyjaciółka” zauważa, że Annę łączy coś z trenerem… Z kolei Zakrzewski-Witt spotyka się z prokuratorem Adamem Wilkiem, któremu od dawna płaci za „pomoc” – i któremu zleca, by zajął się Wysockim.

Portal superinformator.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników. Komentarze niezgodne z polskim prawem będą usuwane. Na naszym portalu każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania. Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji.

Napisz komentarz