Gra wstępna a udany seks

Wydawca | 1 listopada 2018 | Komentarze: 0

Gra wstępna dla wielu kobiet, a właściwie dla wszystkich… jest bardzo istotna. Jeśli jest długa – tym lepiej. Pieszczoty, pocałunki, przytulanie – kobiety to uwielbiają. Drobne gesty, zainteresowanie, poświęcenie uwagi tylko jej – to coś co je dodatkowo podnieca.

Kilka sztuczek na lepszy seks!

Jak już wspomnieliśmy – dbaj o to by gra wstępna była naprawdę długa.

Śmiej się, bądź szczęśliwa, baw się seksem! Badania dowodzą, że pary, które bawią się seksem, nie traktują go zbyt poważnie, żyją w naprawdę szczęśliwych związkach. Wspólny śmiech, żartowanie ze wstydliwych (z pozoru) sytuacji jakie zdarzają się w łóżku to właśnie znaczy, że seks jest naprawdę dobry!

Stawiaj na spontaniczność! Nawet najlepszy seks kiedy będzie przewidywalny stanie się nudny. Wprowadźcie więc do waszego seksu nowe pozycje, nowe zabawki, nowe miejsca, wspólną kąpiel… – cokolwiek! Ruszcie swoją wyobraźnię!

Mów mu/jej czego pragniesz w łóżku. Nikt nie jest alfą i omegą i nie wie, na co masz ochotę w danej chwili. Mów o tym – będzie wesoło i naprawdę … gorąco. Ważne jest również to, by mówić o tym co Ci się nie podoba… – nie bój się o tym opowiedzieć.

Zadbaj o swoje zdrowie, kondycję fizyczną, odpowiednią ilość snu, zdrową dietę – te z pozoru nie mające wpływu na seks rzeczy – mają na niego wpływ – i to bardzo istotny. Najistotniejszy jest (według naukowców) odpowiedni poziom witaminy D.

Kochaj się z samego rana! Wtedy kobieta się zrelaksuje przed ciężkim dniem, mężczyzna zaś rozładuje energię i stres.

Skup się na seksie. Liczy się jakość – nie ilość. Według badań wynika, że pary, które kochają się nawet tylko raz w tygodniu, ale skupiają się wtedy tylko na sobie, na swoich doznaniach – są szczęśliwe!

Eksperymentuj. Zabaw się. Zainwestuj w gadżety erotyczne. Możecie nawet wspólnie je wybrać – czy to udając się do sklepu stacjonarnego czy szukając zabawek w sieci.

Nie ważne czy będzie to wibrator czy olejek do masażu – grunt, żebyście wybrali go wspólnie… 😉

Portal superinformator.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników. Komentarze niezgodne z polskim prawem będą usuwane. Na naszym portalu każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania. Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji.

Napisz komentarz