Dobry wybór spacerówki dla malucha

Wydawca | 15 marca 2020 | Komentarze: 0

Noworodek, który ledwie przyszedł na świat bardzo szybko się rozwija. Już po kilku miesiącach maluch próbuje już siadać i podziwiać świat szczególnie ten zewnętrzny. Kilkumiesięczny bobas często dźwiga się z gondoli, siadając, żeby coraz więcej widzieć. Jest to dobry znak, że dziecko chciałoby widzieć świat z pozycji siedzącej, czas przenieść się z gondoli na spacerówkę. Wybór spacerówek jest dziś bardzo duży, są to spacerówki małe i lekkie lub solidne i duże, które składa się szybko jak parasolkę lub same stoją. Są nowoczesne i praktyczne, z wieloma akcesoriami lub bez. Wybór jest naprawdę duży, od rodziców więc zależy czego tak naprawdę oczekują od spacerówki.

Wózek Britax Romer B-Agile M to wyjątkowy wózek spacerowy, ponieważ ma kompaktowe rozmiary przy swojej dość smukłej budowie. Prosta oraz lekka konstrukcja powoduje, że składanie wózka jest łatwe i intuicyjne. Jest to wózek dość wąski, szybko i zwinnie przemieści się nawet w wąskich uliczkach czy nawet w tłumie. Wąska konstrukcja to zdecydowanie główna zaleta spacerówki Romer B-Agile.

Złożony wózek zajmuje stosunkowo naprawdę mało miejsca, idealnie więc nadaje się do schowania za regałem, szafą czy w innym miejscu, gdzie nie będzie przeszkadzał. Spacerówka wyposażona jest w niezależne zawieszenie, dopasowujące się do obecnego obciążenia siedziska wózka (waga dziecka). Zawieszenie to wpływa na płynną jazdę na każdej nawierzchni. Spacerówka Britax Romer ma możliwość stworzenia systemu podróżnego na stelażu wraz z pierwszym fotelikiem samochodowym. Adaptery do fotelika są na wyposażeniu wózka, dostępna jest także standardowa gondola.

Britax Romer B-Agile M to wózek idealny na lato, posiada wygodną budkę, która nada się na upalne, długie dni. Budka jest przedłużana oraz rozsuwana, idealna dla rodziców ceniących wygodę oraz komfort. Budka wózka jest wyposażona w filtr UPF 50+ jest to największa ochrona dla dziecka. Dwa boczne okienka, poprawią wentylację w wózku i zwiększą przyjemność odpoczynku dziecka w spacerówce. Oparcie spacerówki Britax Romer B-Agile jest oczywiście regulowana w trzech pozycjach, siedząca, półleżąca oraz leżąca. Ustawienie każdej z tych pozycji odbywa się w prosty sposób, nawet jedną ręką.

Wózek posiada na wyposażeniu 5-punktowe pasy bezpieczeństwa oraz wygodny i szeroki kosz na zakupy. Do zestawu wózka dołączony jest pałąk oraz folia przeciwdeszczowa. Maksymalne obciążenie siedziska do 22 kg, z kolei waga wózka wynosi 10 kg. Tapicerka wózka może być zdejmowana oraz prana.

Portal superinformator.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników. Komentarze niezgodne z polskim prawem będą usuwane. Na naszym portalu każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania. Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji.

Napisz komentarz