butla z gazem

Butle z helem – gdzie można je kupić lub wynająć?

redakcja serwisu | 22 listopada 2021 | Komentarze: 0

Hel jest gazem, który stosowany jest przede wszystkim do napełniania balonów, by tworzyć efektowne kompozycje na różne wydarzenia. Gdzie można zaopatrzyć się w butle z helem? Czy można je wynajmować?

Hel do balonów – dlaczego warto?

Za pomocą helu można sprawić, że balony będą unosiły się w powietrzu. Wynika to z prostej zależności – jest on lżejszy od powietrza.

Gdy balony napompuje się powietrzem, wtedy nie unoszą się one w powietrzu. Mogą być przywiązane do różnych konstrukcji, jednak nie można stworzyć z ich pomocą atrakcyjnie wyglądających dekoracji, na przykład boksów z balonami czy balonowych bukietów.

Zatem hel do balonów to podstawa, aby tworzyć niebanalne kompozycje, które doskonale nadają się do urozmaicenia wielu eventów, na przykład jak urodziny, imieniny, wesele czy rocznica.

Gdzie można dostać butlę z helem?

Butle z helem nie są już tak trudno dostępne, jak kiedyś, dlatego obecnie bez problemów można uzyskać dostęp do tego typu gazu do balonów.

Dostawą butli z helem zajmują się przede wszystkim firmy sprzedające wyposażenie eventowej, lecz także można uzyskać do nich dostęp w wybranych firmach dostarczających gazy techniczne, na przykład gaz propan-butan stosowany w butlach gazowych.

Gdy poszukiwane są butle z helem Kraków to jedno z miast, gdzie są one dostępne, ale można także znaleźć oferty na terenie całego kraju.

Czy butle z helem można wynajmować?

Butle z helem można zarówno kupować, jak i wynajmować. Zakup jest częściej praktykowany, ponieważ jest on wygodniejszą opcją dla sprzedającego, który dostarcza wtedy gotowy produkt. Ponadto często jest to także najkorzystniejszy wybór, gdy nie potrzeba dużej ilości gazu.

Zakup butli z helem jest dostępny w wielu firmach. Sprzedawane firmy są jednorazowe, dlatego po zakończeniu gazu w butli należy ją odpowiednio zutylizować. Butle te mogą być również dostarczane do klientów za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Wynajem butli z helem odbywa się głównie w firmach dysponujących odpowiednim zapleczem. Najczęściej po butlę trzeba również udać się osobiście na miejsce – jest ona wynajmowana, a po zakończeniu okresu najmu należy ją oddać.

Ile kosztuje butla z helem?

Koszty związane z zakupem albo wynajęciem butli z helem zależne są przede wszystkim od jej pojemności. Koszt jednorazowej butli zwierającej około 0,4 m3 helu, który pozwala na napełnienie około 40 sztuk balonów, to najczęściej około 160 złotych.

Z kolei wynajęcie butli będzie związane z kosztem wynoszącym od około 110 do nawet 250 złotych w zależności od jej pojemności.

Portal superinformator.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników. Komentarze niezgodne z polskim prawem będą usuwane. Na naszym portalu każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania. Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji.

Napisz komentarz