akcent

Język angielski z nativem – kluczowe benefity

redakcja serwisu | 18 listopada 2021 | Komentarze: 0

O kursach z native’ami pisze się teraz wiele, a zajęcia realizowane przez osoby, dla których język angielski jest językiem ojczystym, stały się niezwykle cenione. Nauka angielskiego z angielskim native speakerem, pod okiem komunikatywnego dydaktyka, może przynieść uczniom niezwykłe benefity. Oto najpopularniejsze zalety kursu języka angielskiego z nativem.

Konwersacje z nativem to kontakt z prawdziwym językiem angielskim

Im bardziej realny jest język, z którym masz styczność, tym prędzej osiągniesz swój cel.  Konwersacje z nativem to rodzaj edukacji, w której kreujesz rzeczywistą sytuację rozmowy i możesz w czasie rzeczywistym poprawiać błędy.

Z nativem nabierasz pewności siebie

Ucząc się angielskiego przez zajęcia z native speakerem (np. podczas kursu angielskiego online w szkole języka angielskiego TalkBack) systematycznie szlifujesz swój język. Prowadząc dialog z nativem doskonalisz swoje umiejętności podczas normalnej rozmowy.

Konwersacje z native speakerem to spójny akcent

Dziś trudno ustalić, ile akcentów jest w angielskim, ale jest ich już ponad paręset. Skoro zachwyca Cię akcent Amerykanów, znajdź native’a z Stanów Zjednoczonych. Jeżeli Twoim marzeniem jest szlifowanie brytyjskiego akcentu, znajdź native’ów  urodzonych na Wyspach Brytyjskich.

Native speaker uczy interesujących faktów

Konwersacje na temat, który jest w obszarze Twoich pasji i zainteresowań mogą okazać się ewidentnie prostszą, dodatkowo bardziej fascynującą drogą do językowego rozwoju. W dodatku nauka języka angielskiego jest nieporównanie prostsza, kiedy okazuje się, że Twój nauczyciel jest interesującym człowiekiem, z którym masz szereg wspólnych zainteresowań.

Z nativem wyznaczasz sobie ambitne cele

Jeśli kurs prowadzi lektor z polski, chęć mówienia do niego po polsku jest oczywista. Nauka angielskiego z native speakerem jest wyzwaniem i motywacją, która prędko daje wspaniałe wyniki. Doświadczony native speaker ma umiejętności, jak przekonać Cię do mówienia po angielsku.

Portal superinformator.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników. Komentarze niezgodne z polskim prawem będą usuwane. Na naszym portalu każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania. Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji.

Napisz komentarz