nierdzewna stal

VIRGAMET – Hurtownia stali w Wielkopolsce

Wydawca | 26 marca 2019 | Komentarze: 0

VIRGAMET to firma z wieloletnią tradycją i bogatym doświadczeniem w branży hutniczej. Specjalizuje się w eksporcie, imporcie, a także hurtowej oraz detalicznej dystrybucji stali. Działa zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym.

Specjaliści firmy Virgamet śledzą nieustannie zmiany i nowości zachodzące na rynku związanym z branżą hutniczą i na bieżąco na nie reagują. Oferowana przez firmę stal pochodzi głównie z Rosji, Ukrainy, Białorusi. Materiał dostarczany jest także z innych europejskich krajów, a także ze Skandynawii i Azji.

Wysokiej jakości wyroby hutnicze w hurtowni stali

Hurtownia stali w Wielkopolsce Virgamet może śmiało predestynować do lidera na rynku metalurgicznym nie tylko w Wielkopolsce, ale także w całym kraju. Świadczy o tym chociażby dynamiczny rozwój firmy oraz nieustanne zwiększanie kwalifikacji jej pracowników. Otwarcie na rynki zagraniczne powoduje nowoczesne podejście do biznesu oraz oferowanie najwyższej jakości materiałów, w tym także niedostępnych na naszym rynku.

Wszystkie stale dostarczane do klientów posiadają certyfikaty jakości wg PN-EN 10204. Hurtownia stali współpracuje między innymi z przedsiębiorstwami obróbki mechanicznej, zakładami przemysłowymi, fabrykami podzespołów i maszyn, a także firmami remontowymi i produkcyjnymi czy też działającymi w branży motoryzacyjnej, górniczej oraz energetycznej.

Virgamet z powodzeniem sprowadza produkty niedostępne w Polsce. Mowa o ilościach produkcyjnych, które wymagają specjalnych procesów podczas obróbki plastycznej oraz cieplnej.

Wszystkie wyroby hutnicze dostarczane są bezpośrednio do klienta. Jeśli zajdzie taka potrzeba, są one docinane na wymiar, wedle indywidualnych preferencji zleceniodawcy. Wyjątkiem mogą być materiały o nietypowych gabarytach, wówczas dostarczenie ich jest już kwestią do ustalenia z każdym klientem.

To co wyróżnia Virgamet na tle innych hurtowni stali, to jakość, rzetelność oraz terminowość realizacji każdego zlecenia.

Tagi wpisu:

Portal superinformator.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników. Komentarze niezgodne z polskim prawem będą usuwane. Na naszym portalu każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania. Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji.

Napisz komentarz