Trójwymiarowy rysunek we wnętrzach

Wydawca | 15 czerwca 2018 | Komentarze: 0

We współczesnych projektach wnętrz coraz częściej można spotkać oryginalne rozwiązania, nadające stylizacji niepowtarzalnego charakteru. Wśród chętnie wybieranych produktów znajdują się materiały posiadające trójwymiarowy rysunek.

Panele dekoracje oraz płytki o trójwymiarowej strukturze bardzo często goszczą w nowoczesnych przestrzeniach, wprowadzając do nich efekt głębi. Dzięki zróżnicowanej ofercie tego typu produktów można podejść do tematu aranżacji wnętrz jeszcze bardziej kreatywnie, tworząc aranżacje jedyne w swoim rodzaju. Panele dekoracyjne i płytki dostępne są w wielu opcjach kolorystycznych, wzorniczych oraz w różnych kształtach, a także wytwarzane są z rozmaitych materiałów. Rosnącym zainteresowaniem cieszą się jednak elementy, które nie posiadają wypukłych zdobień, a mimo to wnoszą do stylizacji trójwymiarowy efekt. Mowa o materiałach linii Noble Pro od Technistone.

Trójwymiarowy design w Twoim wnętrzu

Noble Pro Frost, Noble Pro Cloud i Noble Pro Storm – to nazwy trzech produktów Technistone, które świetnie sprawdzą się we wnętrzach osób szukających nowoczesnych i oryginalnych rozwiązań. Materiał Noble Pro Frost utrzymany jest w bardzo jasnej, delikatnie szarej tonacji. Na jego powierzchni przenika się sieć śnieżnobiałych żył. Produkt dedykowany jest zwolennikom minimalizmu. Noble Pro Cloud posiada szare tło z dobrze widocznymi białymi użyleniami, dlatego świetnie sprawdza się w aranżacjach opartych na stonowanych kolorach. Noble Pro Storm wyróżnia się natomiast ciemnoszarym wybarwieniem oraz jasnymi wzorami dynamicznie przenikającymi się na jego powierzchni. Materiał szczególnie spodoba się osobom lubiącym awangardowe projekty wnętrz. Najnowsze trzy produkty łączy jedno – intrygujący rysunek 3D, który uzyskano dzięki grze kolorów oraz nieregularnemu rysunkowi. W ten sposób, powierzchnia materiałów zdaje się falować, dając optyczny efekt trójwymiarowej głębi, pomimo tego, że pozostaje płaska. Takie rozwiązanie to nowość na rynku wnętrzarskim.

Nie tylko na ścianę!

Linia Noble Pro, podobnie jak wszystkie produkty Noble Collection od Technistone, powstała z inspiracji wyglądem naturalnych kamieni. Tym co odróżnia ją od pozostałych materiałów jest fakt, że żyłkowania na powierzchni slabów przenikają się znacznie ekspresywniej, kreując efekt 3D. Dzięki temu, że w rzeczywistości powierzchnie najnowszych konglomeratów kwarcytowych pozostają płaskie, stanowią one idealne rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się wyjątkowym designem w swoich wnętrzach, a przy tym cenią bezproblemową pielęgnację. Ze względu na brak spoin oraz wypukłych zdobień, takie materiały jest znacznie łatwiej utrzymać w czystości niż dobrze znane na rynku wnętrzarskim panele dekoracyjne oraz płytki o trójwymiarowej strukturze. Co więcej, takie materiały mają zdecydowanie szersze zastosowanie. W ich przypadku nie trzeba ograniczać się wyłącznie do dekoracji ściennych. Można je wykorzystać także do wykonania blatów kuchennych i łazienkowych, a także wszelkiego typu okładzin: podłogowych, schodowych, kominkowych oraz ściennych, tworząc bardzo ciekawą ozdobę wnętrza.

Portal superinformator.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników. Komentarze niezgodne z polskim prawem będą usuwane. Na naszym portalu każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania. Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji.

Napisz komentarz