Seks lalki

Wydawca | 11 października 2018 | Komentarze: 0

Nie każdy miał, ale każdy widział i wie do czego służy gumowa, dmuchana lala… Czy są one produkowane tylko dla mężczyzn? Ile ważą? Jakie mają… „opcje” ? Mamy dla Was jednak kilka bardzo ciekawych faktów o tych ciekawych „Paniach”. Przeczytajcie!

Ciekawostki o seks lalkach:

Nowoczesne gumowe lalki są ciężkie i wyjątkowo naturalne. Owszem, są przeklęcie drogie, ale warte swojej ceny. Są dostępne lalki, które ważą już nawet 60 kilogramów! Są zrobione z materiału, który niesamowicie przypomina ludzką skórę i coraz częściej wyposażane są w efekty dźwiękowe takie jak śmiech, jęki, stękanie a nawet w pełne zdania – oczywiście tylko te sprośne, nie każde Wam ona iść pod prysznic czy wynieść śmieci… 😉

Barbie wzorowała się właśnie na seks-lalce – nie odwrotnie! Twórca lalki Barbie inspirował się Bild Lilli – to mała laleczka z lat 50-tych, która była wzorowana na pewnej niemieckiej aktorce.

Istnieją na rynku już lalki, które są kierowane specjalnie dla kobiet! Wow! Stworzone są oczywiście na podobiznę Kena… nie Barbie… Nie są jednak zbyt popularne – a co za tym idzie – ich ceny są naprawdę wysokie. Lalki te, stanowią zaledwie 10% sprzedaży wszystkich seks lalek – jakoś nie specjalnie nas to zaskakuje…

W Japonii seks lalki mają swoją specjalną nazwę… „Holenderska żona”. Dlaczego i skąd taka nazwa? Holenderscy marynarze chcieli mieć … kogoś – „kto” będzie im służył podczas długich samotnych rejsów… Nazwa się przyjęła i została do dziś.

W Stanach Zjednoczonych mieszka mężczyzna, który wziął ślub ze swoją lalką… – serio – Wystąpił w programie „Moje paranoje”. Oprócz tej jednej „żony” ma też inne lalki, które nazywa oczywiście swoimi kochankami… Dziwak?

Wiedzieliście o tym wszystkim? A może macie jakieś inne ciekawe informacje dotyczące seks laleczek? Mieliście już „szczęście” posiadać taką lalę? My jesteśmy ich cholernie ciekawi!


Źródlo: lovido.pl

Portal superinformator.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników. Komentarze niezgodne z polskim prawem będą usuwane. Na naszym portalu każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania. Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji.

Napisz komentarz