Pojedziemy pociągiem z Przemyśla do Lwowa i Kijowa

Wydawca | 23 grudnia 2016 | Komentarze: 0

Od 23 grudnia będzie można pojechać na Ukrainę pociągiem. Połączenie będzie obsługiwał ukraiński państwowy przewoźnik „Ukrzaliznycia”. Pociągi ruszą z Przemyśla do Lwowa i Kijowa. Pociągi marki Hyundai Rotem będą w stanie osiągnąć prędkość 160km/h. Dzięki temu w 7 godzin znajdziemy się w Kijowie. Ceny biletów do Kijowa będą wynosiły od 65 do 92 zł. Do Lwowa od 27 do 37 zł. Co ciekawe pociąg do Lwowa będzie skomunikowany z pociągiem IC Wyspiański na trasie Wrocław – Przemyśl więc będzie można zaplanować podróż aż z Wrocławia.

Godziny kursowania.

Z Przemyśla pociąg będzie odjeżdżać codziennie o godz. 14:26 i do Lwowa dotrze o godz. 17:17 (uwzględniono różnicę czasową na Ukrainie). Zanim wyruszy dalej do Kijowa, po drodze minie Podzamcze (godz. 17:36), Korosteń (godz. 21:00). Do stolicy Ukrainy dotrze o godz. 22:33.
Jeśli chodzi o drogę powrotną, to pociąg będzie wyruszał z Kijowa o godz. 6:45, a planowany przyjazd do Lwowa przewidziano na godz. 12:05. Na stacji końcowej, w Przemyślu, pojawi się o godz. 13:25.

Portal superinformator.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników. Komentarze niezgodne z polskim prawem będą usuwane. Na naszym portalu każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania. Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji.

Napisz komentarz