PIS załatwił pracę 1000 swoich kolesiów, to więcej niż rządy PO-PSL

Wydawca | 16 stycznia 2017 | Komentarze: 0

Każdy Polak to wie, w Polsce aby dostać dobrą pracę, lub nawet jakąkolwiek pracę, trzeba mieć tzw. plecy, czyli znajomości. Który z bezrobotnych nie chciałbym mieć znajomości w partii politycznej która rządzi Polską? – W dzisiejszych, bardzo trudnych czasach taka znajomość jest na wagę złota i jak widać pieniędzy podatnika.

Prawo i Sprawiedliwość przez jeden rok swoich rządów załatwiło pracę 1 tyś osób – Podaje Puls Biznesu który prowadzi listę obsadzonych. Koledzy, byli posłowie, rodzina zasilili zarządy, rady nadzorcze, urzędy. To dwa razy więcej osób niż w ciągu 5 lat rządów PO-PSL! W 2012 roku poseł Suski beształ PO za to, że obsadza swoich według partyjnego klucza, nie minęło kilka lat…

Reformy w urzędach i odbiurokratyzowanie Państwa za PISu to mit!

Świetnym przykładem dla szybkości zmian może być Maciej Szota, były radny z PiS, właściciel baru szybkiej obsługi z kebabem, który został wicedyrektorem departamentu ds. badań w PGNiG. Od zarządzanie kebabem do zarządzania narodowym przedsiębiorstwem.

Przed nami jeszcze 3 lata rządów PIS, co daje 3000 ewentualnych etatów do objęcia.

Portal superinformator.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników. Komentarze niezgodne z polskim prawem będą usuwane. Na naszym portalu każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania. Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji.

Napisz komentarz