Amerykańska Armia w Polsce, Premier Szydło oddaje niepodległość Polski obcym

Wydawca | 14 stycznia 2017 | Komentarze: 0

Amerykańska Armia wkroczyła dzisiaj do Polski, żołnierze z 3 Pancernej Brygadowej Grupy Bojowej z Fort Carson w stanie Kolorado stawili się w Żaganiu. Brygada liczy ok. 3,5 tys. ludzi, ponad 400 pojazdów gąsienicowych i ponad 900 kołowych, w tym 87 czołgów Abrams, 18 samobieżnych haubic kal. 155 mm Paladin, ponad 400 samochodów Humvee i 144 bojowe wozy piechoty Bradley.

Jednak w tej wiadomości najważniejsze jest to co mówi Premier 40 milionowego jeszcze chyba niepodległego Narodu Polskiego, Beata Szydło, i powiem szczerze, że aż włos jeży mi się na głowie jak słucham słów które wydobywają się z jej ust.

Beata Szydło:

Dzisiaj to wielki dzień, kiedy możemy na polskiej ziemi tutaj w Żaganiu przywitać żołnierzy amerykańskich – reprezentantów najlepszej, najsilniejszej, najwspanialszej armii świata. Dzisiaj mogę powiedzieć, że obecność wojsk amerykańskich tutaj w Polsce to jest właśnie kolejny krok w realizacji strategii przez rząd Prawa i Sprawiedliwości wzmacniania bezpieczeństwa Polski, wzmacniania bezpieczeństwa naszego regionu.
Chcielibyśmy, żeby amerykańscy żołnierze czuli się w Polsce jak w domu.

Czytelnicy powinni sobie zadać pytanie czy normalnym jest by rząd 40 milionowego, niezależnego kraju witał obce wojska na swojej ziemi w ten sposób, służalczo poddańczy. Czy ludzie Ci są skłonni oddać Niepodległość Polski Amerykańskiej armii by chronić jej mieszkańców przed ewentualną, teoretyczną inwazją wojsk Rosji? Powtarzam teoretyczną, bo nic nie wskazuje na to, że kiedykolwiek Rosja wywoła wojnę w naszym kraju a tym bardziej na kontynencie.

Minister MON, Macierewicz dolał oliwy do ognia i ukazał straszny problem logistyczny w Polskiego Wojska:

Gdy wy jesteście tutaj, wojska polskie są w Afganistanie; wtedy gdy wy jesteście tutaj, wojska polskie są w Kuwejcie i w Iraku. Wtedy, gdy wy jesteście tutaj, polskie okręty płyną tam na Morze Śródziemne, żeby bronić także południowej flanki NATO przed wszelką agresją, jakąkolwiek agresją, bo razem bronimy wolności, razem bronimy niepodległości wschodniej flanki NATO i razem bronimy niepodległości Europy.

Czekaliśmy na was długo, dziesiątki lat, często mając poczucie osamotnienia. Często mając poczucie, że być może się już nigdy nie doczekamy.

Czytelnicy i tutaj powinni sobie zadać zasadnicze pytanie! Dlaczego w takim razie Polskie Wojsko nie jest w Polsce by bronić kraju lecz włóczy się po świecie załatwiając prywatne interesy Amerykanów?

Rosyjscy Ministrowie już wypowiedzieli się na temat rozmieszczenia Amerykańskich wojsk w Polsce. Według nich zagrażają one bezpieczeństwu Rosji oraz wpływają destabilizująco na pokój na całym kontynencie. Wiemy także z przeszłości, że w każdym miejscu w którym pojawiły się wojska USA wybuchały konflikty a kraje te do dziś są zrujnowane społecznie i ekonomiczne. Polska sama się prosi i wystawia na cel rosyjskim rakietom, także tym z głowicami nuklearnymi.

Czy dzisiejsza data 14 styczeń 2017 zapisze się na kartach historii jako utrata niepodległości przez Polskę na rzecz USA, czas pokaże. Nie ma wszakże żadnego innego powodu aby obce wojska znajdowały się na Polskiej ziemi niźli wywołanie tutaj ewentualnego konfliktu, nawet tylko przez samą swoją obecność. W naszej historii już mieliśmy wojska niemiecki i rosyjskie na naszej ziemi, i skończyło się to milionowymi zgonami Polek i Polaków.

Portal superinformator.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników. Komentarze niezgodne z polskim prawem będą usuwane. Na naszym portalu każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania. Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji.

Napisz komentarz