reklamowe parasole

Parasole reklamowe z nadrukiem – gadżet o wielu zastosowaniach

redakcja serwisu | 27 maja 2022 | Komentarze: 0

Wykończone personalizowanym nadrukiem parasole mogą być świetnym sposobem, aby wypromować firmę. Jakie parasole z nadrukami mogą wykonać producenci? Gdzie zamówić tego typu gadżety?

Dlaczego warto wybrać parasole z nadrukiem?

Parasole to przedmioty, z których korzysta się zarówno w celu osłony przed słońcem, jak i przed deszczem. Zabezpieczają nas przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych oraz promieniowaniem UV.

Wykończone nadrukami parasole mogą być więc świetnym sposobem, aby promować firmę. Szeroka gama modeli, które zaliczają się do tej kategorii gadżetów, pozwala na ich indywidualne dobranie do konkretnych potrzeb.

Rodzaje parasolów reklamowych z nadrukiem

Do kategorii jak parasole reklamowe z nadrukiem zaliczają się dwa rodzaje parasoli:

1. Parasole przeciwdeszczowe

To popularne parasole noszone po to, by chronić się przed deszczem czy śniegiem. Są bardzo popularnym gadżetem reklamowym, który może być kupiony w różnych wariantach. Na poszyciu parasola umieszcza się wtedy logo, które dzięki dużej powierzchni parasola jest dobrze widoczne.

Takie parasole można kupić w wariancie automatycznym i składanym i rozkładanym ręcznie. Mogą być to parasole z długimi rączkami oraz parasole, które po złożeniu przybierają kompaktowe wymiary. Często zamawiane są te z drewnianymi uchwytami, ponieważ wyglądają bardzo elegancko.

2. Parasole stojące

Tego typu parasole używane są przede wszystkim przy lokalach gastronomicznych, na przykład barach, kawiarniach, restauracjach. Również mogą być one używane podczas eventów, na przykład jak pikniki, wydarzenia sportowe oraz innego rodzaju wydarzenia plenerowe.

Takie parasole reklamowe z nadrukiem zapewniają wtedy skuteczną ochronę przed słońcem oraz przed opadami. Duże logo nadrukowane na poszyciu może wtedy od razu przyciągać uwagę potencjalnych klientów.

Gdzie zamówić parasole reklamowe z nadrukiem?

Gadżety reklamowe jak parasole reklamowe z nadrukiem są obecnie oferowane przez wiele firm zajmujących się produkcją takich gadżetów.

Można znaleźć w ich ofertach różne rodzaje parasoli pod kątem ich budowy i kolorystyki, aby dopasować je odpowiednio do koloru nadruku. Nadruki wykonuje się wtedy za pomocą specjalnie dobranych pigmentów, które są odporne na promieniowanie UV i nie blakną pod wpływem słońca.

Zamówienia na parasole reklamowe z nadrukiem w wielu wariantach mogą byś składane również bezpośrednio na stronach internetowych producentów tego typu gadżetów. Wystarczy tylko dostarczyć projekt graficzny, który ma być wykonany na poszyciu parasoli.

Portal superinformator.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników. Komentarze niezgodne z polskim prawem będą usuwane. Na naszym portalu każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania. Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji.

Napisz komentarz