oczyszczacz

Oczyszczacze powietrza do pomieszczeń typu open space

redakcja serwisu | 24 stycznia 2022 | Komentarze: 0

Oczyszczacze powietrza z roku na rok zyskują na popularności, kupujemy je coraz chętniej i częściej, nie tylko do mieszkań, ale również do biur, gabinetów lekarskich, czy przedszkoli. Nasza świadomość co do zagrożeń w związku ze znacznym zanieczyszczeniem powietrza również wzrasta, w sezonie grzewczym smog unoszący się w powietrzu widać gołym okiem, a pochodzące z niego pyły zawieszone stanowią niemałe zagrożenia dla naszego organizmu.

W dobie pandemii zależy nam również na jak najlepszym stanie naszego zdrowia, prowadząc firmę z dużym skupiskiem ludzi, warto zadać szczególnie o samopoczucie i zdrowie swoich pracowników wybierając najlepszy oczyszczacz z jonizatorem.

Oczyszczacz z jonizatorem do biur typu open space (h2)

Prowadzisz własną firmę, a Twoje biuro to otwarta przestrzeń typu open space? Zastanawiasz się, czy kupowanie oczyszczacza w ogóle ma sens na tak dużych przestrzeniach. Odpowiedz może, być tylko jedna, oczywiście, że ma to sens, szczególnie w sezonie grzewczym, kiedy jakość powietrza znacznie spada a ilość krążących w nim wirusów i bakterii przenoszonych drogą powietrzną wzrasta.

W trosce o dobre zdrowie, samopoczucie, a co za tym idzie lepszą i wydajniejszą pracę, warto zainwestować w skuteczny oczyszczacz z jonizatorem. Dlaczego z funkcją jonizacji?

Otwarta przestrzeń i spore skupisko ludzi, którzy przecież przychodzą do pracy z różnych środowisk, sprzyja rozwojowi wirusów i bakterii, aby móc odfiltrować je z powietrza, konieczne będzie posiadanie oczyszczacza z jonizatorem, to dzięki generatorom jonów, możliwe jest usuwanie również wirusów i bakterii. To jeden element, na który warto zwrócić uwagę kupując oczyszczacz do biura typu open space. Kolejnym jest najważniejsza chyba kwestia, a mianowicie powierzchnia oczyszczania i wydajność. Biuro z otwartą przestrzenią zazwyczaj jest dość duże, dlatego te parametry będą kluczowe dla dobrego i skutecznego oczyszczania powietrza w pomieszczeniu.

Oczyszczacz VESTFROST VP-A1S70WH dla dużych przestrzeni (h2)

Dobrym przykładem oczyszczacza powietrza do biura typu open space jest Oczyszczacz VESTFROST VP-A1S70WH, jego powierzchnia oczyszczania wynosi aż 80 m2, natomiast wydajność aż 620 m3/h, te imponujące parametry mówią nam o tym, że tego typu urządzenie sprawdzi się nawet w bardzo dużych przestrzeniach. Oczyszczacz VESTFROST VP-A1S70WH odfiltrowuje zanieczyszczenia przy pomocy filtra wstępnego, węglowego, HEPA, lampie UV-C LED oraz jonizatorowi co sprawia, że skuteczność filtracji jest na bardzo wysokim poziomie. Oczyszczaczem VESTFROST VP-A1S70WH można sterować również przy pomocy smartfona, dzięki aplikacji mobilnej. Co jeszcze sprawia, że jest równie dobry, jak konkurencja w branży będąca znacznie dłużej na polskim rynku? Przede wszystkim atrakcyjna cena, jak na tak dobre parametry ceny oczyszczaczy z jonizatorem z rodziny Vestfrost są zadziwiająco niskie, Wspomniany model kupimy już za 2199 zł. Nie sposób nie powiedzieć o wyglądzie tych urządzeń, ponieważ są one po prostu bardzo ładne, ale przy tym dość proste, dlatego doskonale wpiszą się w każde wnętrze, a w biurze typu open space będą wyglądały imponująco.

Oczyszczacz z jonizatorem to najlepszy wybór do otwartych biur, funkcja jonizacji nie tylko eliminuje wirusy i bakterie, ale również zmniejsza elektryczność statyczną pomieszczenia, dzięki czemu wszędzie będzie osiadać się mniej kurzu.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Portal superinformator.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników. Komentarze niezgodne z polskim prawem będą usuwane. Na naszym portalu każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania. Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji.

Napisz komentarz