wroclaw

Ile kosztuje wynajem abonamentowy we Wrocławiu?

redakcja serwisu | 27 czerwca 2022 | Komentarze: 0

Wrocław nazywany „Wenecją północy”, ze względu na dużą liczbę kanałów wodnych oraz ponad sto mostów, uchodzi nie tylko za bardzo atrakcyjny ośrodek miejski pod względem turystycznym, ale też przede wszystkim jako miejsce do życia. Miasto jest bardzo dobrze skomunikowane, aczkolwiek osoby ceniące sobie niezależność i swobodę, wolą przemieszczać się samochodem. Z powodu zawirowań na rynku motoryzacyjnym, jak i ze względu na rosnące koszty życia w Polsce, niektórzy nie mogą sobie pozwolić na zakup prywatnego pojazdu. Nie wszystko jednak stracone ­– specjalnie dla takich klientów, wypożyczalnie samochodowe stworzyły rozwiązanie w postaci wynajmu abonamentowego.

Wynajem abonamentowy – cechy

Wynajem abonamentowy, czyli inaczej wynajem średnioterminowy, to bardzo dobra opcja zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. To rozwiązanie elastyczne, umożliwiające wypożyczenie samochodu na okres od 1 do 12 miesięcy, a jego koszt, nawet przy najdłuższym okresie, będzie dużo niższy niż w wypadku, gdy zdecydowalibyśmy się na zakup auta na własność. Dzieje się tak z prostego względu – odchodzi nam całe mnóstwo kosztów związanych z utrzymaniem pojazdu, ponieważ leżą one w gestii firmy oferującej wynajem. Nie musimy się więc przejmować wydatkami związanymi z kosztami eksploatacji, takimi jak wymiana oleju czy opon. Tak samo opłaty za serwis czy przegląd nie spoczywają już dłużej na naszej głowie, gdyż są one wliczone w ogólny koszt wypożyczenia. Niektóre wypożyczalnie, takie jak na przykład Flex Rent a Car, idą również na rękę klientom, którzy chcieliby zrezygnować z wynajmu po miesiącu korzystania z niego. W takiej sytuacji, firma nie obciąża bowiem klienta żadnymi dodatkowymi opłatami.

Średni koszt wynajmu średnioterminowego

Dobrze, ale ile to tak właściwie kosztuje? Warto mieć na uwadze, że na średni miesięczny koszt wynajmu przy rozwiązaniu abonamentowym, rzutują różne kwestie. Najważniejsze jest oczywiście, jaki samochód nas interesuje. Wypożyczalnie takie jak Flex Rent a Car dysponują bogatą liczbą modeli z różnych segmentów. Samochody są nowe i znaleźć wśród nich można przedstawicieli wielu topowych producentów. Na cenę wpływać mogą też takie rzeczy, jak stopień wyposażenia pojazdu, czy np. potrzeba zwiększenia miesięcznego limitu kilometrów. Wciąż jest to jednak rozwiązanie na każdą kieszeń – ceny zaczynają się już od 1350 zł za miesiąc, ale klienci zainteresowani wariantami premium również powinni znaleźć coś dla siebie.

Wynajem we Flex Rent a Car

Jeżeli jesteśmy zdecydowani na wypożyczenie samochodu w modelu abonamentowym, nie pozostaje nam już nic innego, jak wejść na stronę internetową wypożyczalni – www.flexmidrent.pl i wypełnić stosowny formularz. Doradca, który się z nami skontaktuje, przedstawi nam spersonalizowaną do naszych potrzeb ofertę i zapozna nas ze szczegółami. Dobrze wiedzieć, że choć oddział firmy Flex Rent a Car znajduje się przy lotnisku Wrocław-Starachowice, to możemy się umówić na to, aby, przy niewielkiej opłacie, wynajęty przez nas samochód został dostarczony nam pod dom bądź pod siedzibę naszej firmy.

Portal superinformator.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników. Komentarze niezgodne z polskim prawem będą usuwane. Na naszym portalu każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania. Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji.

Napisz komentarz