Dzień TIR-a – kiedy wypada święto zawodowych kierowców ciężarówek?

Wydawca | 14 czerwca 2021 | Komentarze: 0

Rzadko zastanawiamy się nad tym, jak to się dzieje, że sklepowe półki wypełnione są świeżym towarem. A przecież szeroki wybór produktów nie byłby możliwy, gdyby nie rozwinięty transport. Dlatego pamiętajmy również uczczeniu polskiego dnia TIR-a! 

Święto TIR-a – sprawdź, którego dnia jest obchodzone!

Kierowcy ciężarówek pokonują dziennie wiele kilometrów w różnych, nawet najtrudniejszych, warunkach pogodowych, by dostarczyć towar niezbędny nam wszystkim w codziennym życiu. Zatem nikogo nie zaskoczy fakt, że doczekaliśmy się corocznego święta TIR-a! Dzień ten wypada 27 sierpnia i w praktyce dotyczy wszystkich zawodowych kierowców samochodów ciężarowych, pokonujących międzynarodowe trasy.

Producenci starają się dostarczać coraz to nowszych technologicznie rozwiązań, które mają pomóc kierowcom zarówno w transporcie towarów, jak i na placach budowy i w gospodarstwach rolnych. Jedną z takich marek jest firma ZASŁAW.

ZASŁAW – z tradycją na tak!

Polski producent przyczep rozpoczął działalność w 1953 roku i nieprzerwanie dostarcza produkty, które wychodzą prosto z hali montażowej w Andrychowie. Znana zarówno w Polsce jak i poza granicami kraju marka wskazuje trzy obszary, które są dla niej niezwykle ważne. Są to: technologia, jakość i wizja. Wartości te mają odzwierciedlenie w produkcji i podejściu do klienta. Dla producenta naczep i przyczep ważne jest, by produkty jak najlepiej spełniały swoją rolę. Właśnie dlatego nieustannie wdraża on nowe rozwiązania, które mają realne odzwierciedlenie w potrzebach rynku.

Jakie produkty można nabyć u marki ZASŁAW?

Są to przede wszystkim:

  • naczepy wywrotki samowyładowcze (stalowe lub aluminiowe);
  • przyczepa leśna do przewozu drewna (przyczepy i naczepy leśne, zabudowy leśne podwozia z żurawiem, kłonice TrailisSteel);
  • pojazdy i zabudowy specjalne (5-osiowa przyczepa kłonicowa, rampa mobilna, wózki DOLLY);
  • pojazdy skrzyniowo-plandekowe(naczepy kurtynowe, zestawy przestrzenne i rozwiązania dedykowane sektorowi budowlanemu);
  • pojazdy AGRO (przyczepy dwuosiowe lub tandem, a także przyczepy do transportu słomy);
  • przyczepy towarowe (niehamowane, hamowane i podłodziowe).

Wszystkie te produkty projektowane są z myślą o usprawnieniu codziennej pracy poprzez skrócenie czasu załadunku i rozładunku. Dlatego producent udostępnia intuicyjny konfigurator, który pozwala jeszcze lepiej dopasować produkt do potrzeb przyszłego nabywcy.

Sprawdź pełną ofertę na ZASLAW.pl i zobacz, co jeszcze może zaoferować ta polska marka!

Portal superinformator.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników. Komentarze niezgodne z polskim prawem będą usuwane. Na naszym portalu każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania. Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji.

Napisz komentarz