Pranie zasłon w pralni chemicznej

Czy można prać zasłonki w pralni chemicznej?

redakcja serwisu | 17 stycznia 2020 | Komentarze: 0

Estetyczne zasłonki potrafią całkowicie odmienić charakter wnętrza oraz wizerunek pani domu. Ich pranie jest szczególnie trudne w domowych warunkach, a jego efekty są nie zawsze takie, jakbyśmy sobie tego życzyły. Czy istnieje jakiś sprawdzony sposób na zwalczenie tego problemu? Jednym z nich jest profesjonalna pralnia. Sprawdź czy można prać zasłony w pralni chemicznej i dlaczego raz na jakiś czas należy skorzystać z pomocy fachowców w dziedzinie prania.

Czy zasłony i firanki nadają się do pralni chemicznej?

To zależy, z jakiego materiału zostały one wykonane. Jeśli to typowo syntetyczny materiał, lepiej jest skorzystać z tradycyjnego prania wodnego w niskiej temperaturze i z wykorzystaniem delikatnych detergentów. Pranie chemiczne powinno jednak okazać się niezwykle pomocne, jeśli chodzi o wszystkie inne rodzaje tkanin. Takie rodzaj prania odbywa się w obiegu zamkniętym. Proces ten jest zautomatyzowany, dlatego nie niszczy tkanin, pozwala na zachowanie ich dobrej kondycji oraz chroni przed zagnieceniem. Jeśli posiadasz tradycyjne, normalne zasłonki to całkiem dobre rozwiązanie. Przynieś je do naszego punktu i razem ocenimy, czy warto prać je chemicznie.

Lider wśród prania

Pralnia EBS to zdecydowany lider wśród prania na rynku. Oferujemy szeroki zakres usług, który obejmuje również pranie firan i zasłonek różnego typu. Dodatkowo naszym podstawowym celem działania jest zadowolenie klienta oraz długotrwały efekt wykonywanych przez nas usług. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, indywidualnie dobieramy środki, z których chcemy korzystać i potrafimy słuchać potrzeb naszych klientów. Co więcej, zawsze jesteśmy w zasięgu ich ręki. Nasze pralnie znajdziecie w dużych centrach handlowych, hipermarketach oraz w centrach dużych miast. Nasze usługi stoją na wysokim profesjonalnym poziomie, a do tego możemy pochwalić się naprawdę konkurencyjnymi cenami – prania zasłon i firanek również.

Portal superinformator.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników. Komentarze niezgodne z polskim prawem będą usuwane. Na naszym portalu każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania. Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji.

Napisz komentarz