Czarne etui – modny dodatek do każdego telefonu

redakcja serwisu | 28 grudnia 2022 | Komentarze: 0

Materiał, z którego wykonane jest etui na telefon, bardzo wyraźnie wpływa zarówno na jego wygląd, jak i podniesienie bezpieczeństwa użytkowania. Z jednej strony są cieniutkie etui wykonane z silikonu, których głównym zadaniem jest poprawienie pewności uchwytu. Z drugiej pancerne etui, które informuje, że nic nie jest w stanie uszkodzić chronionego przez nie telefonu. Sprawdź, czym się kierować wybierając etui na swój telefon.

Jakie etui wybrać do telefonu Apple iPhone

Właściciele najnowszych urządzeń Apple, Samsunga, czy Sony mają zawsze ogromny dylemat. Częstym powodem podjęcia decyzji o zakupie nowego urządzenia jest jego świetna prezencja i stojąca na najwyższym poziomie estetyczna elegancja. Co można zrobić, aby efekty najdroższych designerów nie poszły na marne po ukryciu w tanim etui, a jednocześnie nie ryzykować uszkodzenia, które jest przecież dość delikatne i wrażliwe na nieostrożne traktowanie?

Rozwiązaniem może być eleganckie czarne etui Apple, które występuje również w podobnych wersjach przeznaczonych dla innych urządzeń. Dzięki temu, że jest w znacznej mierze przezroczyste, ciągle możesz się cieszyć urodą swojego telefonu. Z drugiej strony nowocześnie zaprojektowane i wykonane z wyjątkowo odpornych materiałów etui zapewni wystarczającą ochronę nawet przed upadkiem ze znacznej wysokości.

Zdjęcia, na których oprócz Ciebie zmieszczą się także Twoi towarzysze

Częstym problemem zdjęć wykonywanych samodzielnie jest odległość, na którą możemy odsunąć od siebie telefon. Problem ten może rozwiązać elegancki selfie stick z Bluetooth, który pozwoli odsunąć aparat o dodatkowe 80, a nawet 120 centymetrów.

Dzięki temu rozwiązaniu na Twoim selfie zmieści się nie tylko Twoja twarz, ale bez problemu obejmiesz również osoby, które stoją wokół Ciebie. Zastosowanie technologii bluetooth pozwala na zdalne wyzwalanie migawki, dzięki czemu nie musisz się już martwić o to, czy zdążysz przybrać odpowiednią minę, zanim zadziała samowyzwalacz. Od teraz z każdego wyjazdu przywieziesz znacznie więcej zdjęć, do których możesz pozować ze znajomymi.

Portal superinformator.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników. Komentarze niezgodne z polskim prawem będą usuwane. Na naszym portalu każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania. Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji.

Napisz komentarz