Randka Anny, ciąża kochanki Maćka i bezdomny playboy – już w środę i czwartek w „Oko za oko” w Czwórce

Wydawca | 30 października 2018 | Komentarze: 0

Pierwsza od rozwodu randka Anny, ciąża kochanki Maćka i bezdomny playboy, czyli Konstanty po wizycie komornika – w kolejnych odcinkach „Oko za oko” –  31 października i 1 listopada  o godz. 21 w Czwórce.

W 9. odcinku „Oko za oko” – emisja w środę,31 października o godz. 21 – Wysockiego (Łukasz Konopka) odwiedza w biurze Natalia (Weronika Jaskółka) z „radosną” wiadomością, że spodziewa się jego dziecka. Reakcja Maćka jest daleka od entuzjazmu i obrażona kochanka wychodzi. Przypadkiem o ciąży Natalii dowiaduje się Zuza (Alicja Wieniawa-Narkiewicz). Dziewczyna jest zdruzgotana i bije się z myślami, czy powinna powiedzieć o tym matce.

Tymczasem beztroski i bardzo rozrywkowy styl życia Litwickiego (Maciej Kosmala) w jednej chwili legnie w gruzach, gdy po miło spędzonej nocy z nową dziewczyną nastąpi szokująca pobudka. Do drzwi dobija się komornik z nakazem eksmisji. Konstanty  wpada w panikę, tym większą, że nie może dodzwonić się do ojca, będącego właścicielem mieszkania i niewyczerpanym dotąd źródłem pieniędzy na pokrycie sporych wydatków Kostka. Dziewczyna , zawiedziona, że Kostek nie jest jednak bogatym członkiem palestry, znika. Gdzie zatrzyma się Konstanty, gdy komornik wystawi jego walizkę za drzwi? I jak, bez pomocy ojca, spłaci zaciągnięte dotąd długi?

W międzyczasie detektyw (Wojciech Słupiński) zdobywa zaskakujące informacje na temat Jana Marii (Arkadiusz Brykalski), który po śmierci matki przejął po niej kancelarię i jako nowy szef daje się we znaki Annie i Konstantemu. Okazuje się, że kilka lat wcześniej uzależnił się od hazardu i z powodu długów zaczął pracować dla mafii. Czy detektyw zdobędzie dowód na to, że Zakrzewski-Witt łamie prawo? A jeśli tak, to czy Anna go wykorzysta?

W kolejnym, 10. odcinku – emisja w czwartek, 1 listopada, o godz. 21 – Maciek przychodzi spóźniony na mecz Franka (Bartosz Pytka). Podczas kłótni z Zuzą wychodzi na jaw, że będzie miał dziecko. Anna jest w szoku ale stara się trzymać fason. Ze złości na Maćka zgadza się umówić z adorującym ją od dawna trenerem Franka, Mateuszem (znany z „M jak Miłość” Piotr Bajtlik). To jej pierwsza randka od czasu rozwodu. Tańcząc z Mateuszem na chwilę zapomina o problemach i zaczyna dobrze się bawić. Kiedy muzyka ucichnie mężczyzna namiętnie ją całuje. Co wydarzy się dalej?

Maciej jest w kropce. Liczył, że uda mu się stopniowo naprawić relację z byłą żoną, tymczasem ciąża Natalii i fakt, że Anna dowiedziała się o tym, i to w najgorszy z możliwych sposobów, postawił go w sytuacji jakiej nie brał pod uwagę. Mimo wszystko nie składa broni i idzie przeprosić Annę. Kiedy jednak widzi ją rozpromienioną z Mateuszem , zaczyna tracić nadzieję. Czy Wysocki pogodzi się w końcu z sytuacją i faktem, że kochanka jest w ciąży i… poprosi Natalię o rękę? A może spróbuje pozbyć się „problemu”…?

Tymczasem Konstanty w stroju papugi usiłuje uzbierać na ulicy trochę pieniędzy. Widzi to Iza (Kaja Walden), która w tym miejscu umówiła się ze swoim Latynosem.

W odcinku 9 i 10 Wysockich znów czeka starcie w sądzie, tym razem w sprawie morderstwa 22-letniego Rafała, którego ciało znaleziono w miejscu ustawki pseudokibiców. Maciej prowadzi postępowanie z ramienia prokuratury, podczas gdy Anna reprezentuje głównego podejrzanego, Mikołaja, do obrony którego zatrudnił ją przyjaciel Mikołaja, Adrian. Iza dowiaduje się od matki zamordowanego, że jego siostra, która wyjechała do pracy za granicę, od pewnego czasu nie daje znaków życia. Prokurator Gryc jest pewna, że te dwie sprawy się łączą i wraz ze Szlabanem (Sebastian Konrad) za wszelką cenę próbuje odnaleźć dziewczynę nim będzie za późno.

Portal superinformator.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników. Komentarze niezgodne z polskim prawem będą usuwane. Na naszym portalu każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania. Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji.

Napisz komentarz