kredyt pozabankowy

Kredyty pozabankowe pod zastaw nieruchomości – o czym mowa w praktyce?

redakcja serwisu | 13 września 2022 | Komentarze: 0

Wzięcie kredytu pod zastaw nieruchomości w banku wiąże się z koniecznością załatwienia przeogromnej liczby formalności. Trzeba przygotować wiele dokumentów, a i tak nie ma się wtedy gwarancji otrzymania kredytu. Rozwiązaniem w takiej sytuacji są kredyty pozabankowe pod zastaw nieruchomości. Czym one są, gdzie je uzyskać i jak działają?

Gdzie można uzyskać kredyty pozabankowe pod zastaw nieruchomości?

Chcąc uzyskać kredyty pozabankowe pod zastaw nieruchomości w Warszawie warto poszukać z pomocą internetu firm, które udzielają takich kredytów. Są to na przykład fundusze private equity. Posiadają one znacznie mniej skomplikowaną ofertę od banków i w ten sposób są w stanie udzielać prostsze kredyty, które znacznie łatwiej uzyskać.

Szukając tego typu kredytodawców w sieci warto wpisać frazę „pożyczki pod zastaw mieszkania w Warszawie” w wyszukiwarce internetowej. Z jej pomocą można odszukać przeróżne przedsiębiorstwa, które zajmują się taką działalnością i wśród nich będzie można wybrać to, które daje najbardziej korzystne warunki kredytu.

Jak działają kredyty pozabankowe pod zastaw nieruchomości?

W wypadku kredytów pozabankowych pod zastaw nieruchomości lista rzeczy, które trzeba spełnić jest znacznie krótsza. Nie zwraca się tutaj aż tak dużej uwagi na przykład na wiek kredytobiorcy, który w wypadku bankowych kredytów hipotecznych nie może być zbyt wysoki i zazwyczaj banki niechętnie udzielają takich pożyczek klientom, którzy mają ponad 35 lat.

Korzystając z kredytu pozabankowego pod zastaw nieruchomości można liczyć na to, że nie będzie konieczna na przykład weryfikacja w BIK, czyli w Biurze Informacji Kredytowej, czy też pokazanie zaświadczeń o zarobkach. W ten sposób można zaciągnąć kredyt o wysokości nawet 1 000 000 złotych, który posłuży na dowolny cel, czyli na przykład spłatę istniejących zobowiązań i odzyskanie płynności finansowej. Nie wymaga to załatwienia wielu formalności, więc jest to świetna propozycja dla osób, które mają problemy z wypłacalnością i potrzebują pożyczki.

Portal superinformator.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników. Komentarze niezgodne z polskim prawem będą usuwane. Na naszym portalu każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania. Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji.

Napisz komentarz