Gdzie wybrać się na narty?

Wydawca | 27 stycznia 2017 | Komentarze: 0

Zima w pełni, śnieg za oknem, warto wybrać się na narty, ale pytanie gdzie? Wspieramy Polskie rejony i omijamy Włochy, Hiszpanię i inne kraje.

Więc jednym z lepszych miejsc w Polsce do zjeżdżania na nartach jest Białka Tatrzańska. W miejscowości jest nowocześnie, mamy do dyspozycji dobrze zaprojektowane trasy, aczkolwiek mogą one okazać się zbyt proste dla profesjonalnych sportowców. Dostępne są wyciągi których jest już ponad 20. Dostępne są także kąpiele termalne. Infrastruktura jest dobrze zorganizowana, hotele, restauracje, parkingi. Białka ma jeden z najlepszych systemów naśnieżania więc sytuacja, że tam pojedziemy i nie zastaniemy śniegu nie będzie miała miejsca w sezonie zimowym.

Gdzie się mieści Białka i jak tam dojechać? Miejscowość mieści się na drodze do Zakopanego, w Białym Targu musimy odbić na lewo by dojechać samochodem do Białki Tatrzańskiej.

Na załączonej grafice widać jak wiele tras jest o wyboru, długie, krótkie, jest kilka tras trudnych ze stromego szczytu, jest też dostępne miejsce dla dzieci.

Portal superinformator.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników. Komentarze niezgodne z polskim prawem będą usuwane. Na naszym portalu każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania. Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji.

Napisz komentarz