Długa podróż służbowa – gdzie wybrać nocleg?

Długa podróż służbowa – gdzie wybrać nocleg?

Wydawca | 26 października 2017 | Komentarze: 0

Wiele dni lub tygodni w delegacji najczęściej powoduje, że czujemy się zmęczeni. Dlatego większość osób wyjeżdżających w dłuższą podróż planuje wynajem mieszkania, w którym będą mogli spokojnie wypocząć i poczuć się „jak w domu”. Oczywiście, jest to bardziej atrakcyjna propozycja niż mały pokój w hotelu, ale wiąże się z koniecznością wpłacenia kaucji i podpisania umowy, a w przypadku wcześniejszej rezygnacji również z trudnościami z jej szybkim wypowiedzeniem. Dlatego w takiej sytuacji idealnie sprawdzi się nocleg w miejscu, gdzie apartamenty wynajmowane są również długoterminowo.

Wynajęcie mieszkania wydaje się najbardziej opłacalną formą. Jednak związane jest ze sztywnymi formalnościami. Pierwszą kwestią jest brak elastyczności najmu. Nagłe zerwanie umowy powoduje zwiększenie opłat, które najemca musi zapłacić właścicielowi mieszkania. A jak wiadomo, czas pobytu bardzo często ulega zmianie –  wydłuża się albo skraca.

Dlatego idealnym rozwiązaniem są obiekty proponujące apartamenty do wynajęcia na dowolny okres np. na rok, pół roku, kwartał, miesiąc lub jedynie dobę. W Warszawie taki nocleg oferuje Varsovia Apartamenty Jerozolimskie – nowy obiekt apartamentowo-biznesowy na mapie Warszawy.

Goście do swojej dyspozycji otrzymują w pełni wyposażone i komfortowe apartamenty z sypialnią i aneksem kuchennym, w którym znajduje się zmywarka do naczyń, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka, płyta kuchenna i czajnik. Oprócz tego dostępny jest również telewizor z płaskim ekranem, przestronne szafy wnękowe, zasłony black-out, ręczniki, dwie linie kosmetyków do kąpieli – poranne oraz wieczorne.  

Apartamenty z kuchnią gwarantują dodatkowy komfort, ponieważ klienci przebywający na krótkim albo długim wyjeździe służbowym mogą swobodnie przygotować posiłek o każdej porze dnia oraz nocy. Ponadto każdy z gości może korzystać również z samoobsługowej pralni, prywatnego parkingu, bezprzewodowego Wi-Fi oraz regularnego serwisu sprzątającego.

Kolejną zaletą wynajmu apartamentów jest również cena. Według raportu przygotowanego przez Bankier.pl[1] koszt wynajęcia średniej wielkości mieszkania w Warszawie (od 38m2 do 60m2) to wydatek rzędu 3 000 zł. Do tego należy doliczyć koszty kaucji, najczęściej w kwocie miesięcznego czynszu oraz rachunki. W przypadku wynajmu długoterminowego w Varsovia Apartamenty Jerozolimskie klient płaci tylko za użytkowanie apartamentu.

Jestem osobą, która bardzo często podróżuje, w związku z tym dużo czasu spędzam w hotelach. Odwiedzanie coraz to nowych miejsc uświadomiło mi, co tak naprawdę ważne jest z punktu widzenia klienta – mówi Radosław Majdan, Dyrektor Varsovia Apartamenty. – Zdobytą wiedzę wykorzystuję w zarządzaniu obiektem Varsovia Apartamenty, który jest świetną alternatywą dla tradycyjnych hoteli. Do jego atutów z należą z pewnością lokalizacja, wysoki standard odpowiadający hotelom czterogwiazdkowym, całodobowa recepcja, lobby z przygotowanymi stanowiskami do pracy oraz dostęp do szybkiego Internetu – dodaje Majdan.


[1] https://www.bankier.pl/wiadomosc/Ceny-ofertowe-wynajmu-mieszkan-sierpien-2017-Raport-Bankier-pl-7539614.html

Portal superinformator.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników. Komentarze niezgodne z polskim prawem będą usuwane. Na naszym portalu każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania. Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji.

Napisz komentarz