banery reklamowe

Citylight reklama – czym jest?

redakcja serwisu | 8 września 2022 | Komentarze: 0

Reklamy są wszechobecnym elementem nowoczesnych miast. Pojawiają się w różnych miejscach, wszędzie tam, gdzie mogą rzucić się w oczy. Jednym z pomysłów na skuteczną promocję towarów i usług jest zastosowanie reklamy citylight. Są to statyczne plakaty z efektownym podświetleniem.

Plakaty citylight – jak wyglądają?

Spotykana w większych lub mniejszych miastach citylight reklama przyciąga uwagę dzięki wyrazistym barwom użytym na plakacie i podświetleniu tylnej części. Obraz i napis reklamowy jest doskonale wyeksponowany. Grafiki również są opracowane w odpowiedni sposób, dzięki czemu reklamę można z łatwością zapamiętać.

Gabloty reklamowe z podświetleniem mogą sprawdzić się nawet w najbardziej zatłoczonej przestrzeni. Ich widoczność jest wyższa nie tylko z uwagi na obecność gabloty, ale też odpowiedni projekt. Obraz na plakacie nie jest ruchomy, ale mimo tego rzuca się w oczy.

Produkcja gablot citylight – na czym polega?

Wygląd reklamy jest odpowiedni dzięki gablocie, oszklonej i jak już zostało wspomniane – podświetlanej. Niewielkie jak na powierzchnię reklamową gabaryty gablot umożliwiają korzystanie z nich w centrum miast. Tego rodzaju tablice reklamowe w Poznaniu mogą pojawić się na każdej ulicy.

Podobnym typem reklamy jest rollposter reklamowy. W tym jednak przypadku rozmiary gablot są mniejsze. Zachowują wysoką trwałość niezależnie od pogody. Przód zabezpieczony jest szkłem, a pozostała część jest wykonana z lekkiego metalu – aluminium. Takie połączenie gwarantuje estetykę i dobrą widoczność.

Reklama outdoor – dlaczego jest tak ważna?

W miastach, zwłaszcza większych, na ulicach stale jest ruch. Z chodników, placów, parkingów korzysta mnóstwo osób. Plakaty citylight wyglądają przyjemnie dla oka i nie są zbyt duże, a do tego mają specjalną estetykę wykonania. Przynoszą oczekiwane rezultaty, jeśli chodzi o promocję.

Podsumowując, reklama citylight należy do grupy reklam zewnętrznych (outdoor). Występuje w postaci gablot z podświetleniem. Dzięki temu doskonale przyciąga uwagę.

Portal superinformator.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy publikowanych przez czytelników. Komentarze niezgodne z polskim prawem będą usuwane. Na naszym portalu każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania. Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji.

Napisz komentarz